خدمات سمپاشی درختان

فهرست مطالب ( نمایش )

Close
۵
(۲)

برای دریافت خدمات سمپاشی درختان باغ و باغچه، محصولات کشاورزی و گیاهان اپارتمانی با ۰۹۲۲۴۱۸۳۱۳۷ تماس بگیرید. ما در گلخانه ایران تمامی خدمات باغبانی را به شما عزیزان در تهران، کرج و شمال کشور ارائه می دهیم.

چرا به خدمات سمپاشی درختان نیاز داریم؟ آفات همیشه در کمین گیاهانمان هستند. در باغ خود قدم میزنید و از زیبایی درختانتان لذت می برید. نزدیک درخت دوست داشتنی خود می شوید و حس می کنید چیزی آن را آزار می دهد و این حس رنجش به خوبی توسط شما درک می شود. اقدام به معاینه تنه و برگ ها می کنید. بله! درست حدس زدید! آفات و بیماری در حال خوردن شیره و جان درختتان هستند. با خود می گویید احتمال دارد درختان دیگر نیز همین اوضاع را داشته باشند یا به زودی با این وضعیت روبرو شوند. هر چه سریعتر باید راه حل را پیدا کنم.

اگر شما به خوبی با این آفات آشنا باشید و راه حل نهایی را در سمپاشی درختان ببینید، یا از یک شرکت ارائه دهنده خدمات سمپاشی درختان کمک خواهید گرفت و یا خود دست به کار شده و کار آفات را یکسره خواهید نمود.

خدمات سمپاشی گلخانه ایران

گلخانه ایران کدام یک از خدمات سمپاشی گیاهان و درختان انجام می دهد؟

خدمات سمپاشی باغ میوه و باغچه

فرقی ندارد یک باغچه دارید یا یک باغ چندین هکتاری! در خدمتتان هستیم!

خدمات سمپاشی گلخانه

فرقی ندارد گلخانه ای مملو از گل دارید یا صیفی جات یا هر گیاه دیگری! گلخانه شما را از آفات نجات خواهیم داد!

خدمات سمپاشی فضای سبز

خدمات سمپاشی فضای سبز مانند پارک ها و… را از ما بخواهید! متخصصین ما از مهندسین خبره هستند!

خدمات سمپاشی گیاهان هتل و مراکز تجاری

سمپاشی گیاهان محل کار و فعالیت شما را به بهترین نحو انجام خواهیم داد!

خدمات سمپاشی گیاهان آپارتمانی

گیاهان داخل منزلتان آسیب دیده اند؟ کار را به ما بسپارید!

خدمات سمپاشی گیاهان دارویی

سمپاشی گیاهان دارویی کاری بسیار دشوارتر از سایر گیاهان است! از متخصصین ما کمک بگیرید!

حقایق وحشتناک سمپاشی غیر اصولی گیاهان

اما حقایق جالبی در مورد سمپاشی توسط افراد غیر حرفه ای وجود دارد، که دانستن آن ها واجب است. به این متن خبری از سایت خبری ایرنا که مربوط به ۴ سال پیش است، توجه نمایید:

دبیر علمی انجمن سم شناسی و مسمومیت های ایران با اشاره به آمار مرگ و میر براثر مسمومیت حاد با سموم دفع آفات، گفت: آفت کش هایی از قبیل انواع سموم حشره کش، قارچ کش، جونده کش، نماتد کش، علف کش و غیره به جز فسفید آلومینیوم و روی، منجر به فوت ۱۸۵ نفر (۱۳۸ مرد و ۴۷ زن) شده است.

ایرنا – افزایش ۱۴ درصدی مرگ بر اثر مسمومیت

اما مرگ ناشی از مسمومیت تنها عوارض استفاده از سموم شیمیایی بدون آگاهی کافی نیست. پیشنهاد میکنم سری به سایت های خبری بزنید تا با لیست بلند بالای این عوارض آشنا شوید.

اما نگران نباشید. حضور متخصص در کنار افرادی که تخصص کافی در مورد مبارزه و کنترل آفات ندارند، بسیار کمک کننده خواهد بود.

ارائه خدمات سمپاشی درختان توسط متخصصین گلخانه ایران

فرقی ندارد که باغی بزرگ به مساحت چندین هکتار دارید یا یک باغچه کوچک در داخل حیاط. یک کشاورز و تولید کننده محصولات کشاورزی هستید، یا یک دوستدار گل و گیاه که چندین گلدان در داخل خانه، هتل یا مرکز تجاری خود نگهداری می کنید. متخصصین گلخانه ایران آماده ارائه خدمات سمپاشی درختان و گیاهان شما هستند.

ما در کنار شما هستیم تا خدمات کنترل آفات را نه فقط به کمک سمپاشی، بلکه با روش های تلفیقی اصولی ارائه دهیم. اگر صرفا نیاز به سمپاشی باشد، با سموم مناسب این کار را انجام خواهیم داد و اگر دوست داشته باشید که از متدهای روز دنیا بهره ببرید، در کنارتان هستیم.

کلیه خدمات سمپاشی درختان میوه و غیر مثمر، سمپاشی محصولات کشاورزی و فضای سبز، سم پاشی گیاهان آپارتمانی، گیاهان داخل هتل ها و مراکز تجاری، توسط متخصصین با تجربه گلخانه ایران صورت می پذیرد.

گلخانه ایران با داشتن تیمی مجرب و متخصص در زمینه سمپاشی درختان، آماده ارائه خدماتی با کیفیت و مناسب به شماست. با استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته، این خدمات سمپاشی درختان به صورت دقیق و بدون هدر رفت مواد، برای حفظ سلامتی و زیبایی درختان شما انجام می‌شود.

از دیگر مزایای این خدمات سمپاشی درختان می‌توان به قیمت مناسب، ارائه خدمات در کوتاهترین زمان ممکن، و استفاده از مواد اصل و ایمن برای درختان شما اشاره کرد.

پس با اطمینان کامل به گلخانه ایران مراجعه کنید و از خدمات سمپاشی حرفه‌ای و با کیفیت ما بهره‌مند شوید.

قیمت سمپاشی باغ و باغچه

قیمت سمپاشی باغ و باغچه کاملا به نوع سموم مورد استفاده، تعداد درختان و میزان آفت زدگی که میزان سموم مورد استفاده را تحت تاثیر قرار می دهند، دارد. با توجه با نوسان قیمت سموم در بازار، هزینه سمپاشی پس از اطلاع از نوع آفات و بیماری درختان و گیاهان شما قابل اعلام خواهد بود. در صورتیکه بتوانید فیلم کوتاهی از درختان یا گیاهان خود در روبیکا یا ایتا برای ما ارسال نمایید، قادر خواهیم بود قیمت تقریبی و مناسبی را به شما ارائه دهیم تا پس از هماهنگی، سمپاشی درختان شما انجام گیرد.

هزینه سمپاشی درختان و گیاهان در تهران و حومه

با توجه به اینکه گلخانه ایران، خدمات خود را در تهران و حومه و سایر شهرهای نزدیک تهران ارائه می دهد، کیفیت کار بالا و هزینه سمپاشی کاملا اقتصادی می باشد.

شما می توانید عکس و فیلم از درختان خود برای ما ارسال نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن با تجهیزات و سموم مورد نیاز در خدمت شما باشیم.

ماه های مناسب سمپاشی درختان

ماه های مناسب برای سمپاشی درختان، به عواملی مانند نوع درخت، نوع آفت و شرایط آب و هوایی بستگی دارد، اما به طور کلی، ماه های بهار و پاییز برای سمپاشی درختان مناسب هستند.

در فصل بهار، چند هفته پس از شکوفه گذاری درختان، مناسب ترین زمان برای سمپاشی است. در این موقعیت، آفات به شدت فعال هستند و درختان به دلیل تغذیه فعال در حال رشد هستند. همچنین، در فصل بهار شرایط آب و هوایی نسبتاً مطلوب برای سمپاشی وجود دارد و بادهای شدید و باران‌های فراوان که ممکن است سمپاشی را تحت تاثیر قرار دهند، کمتر رخ می‌دهند.

در فصل پاییز نیز، بعد از جمع آوری محصول، سمپاشی درختان برای پیشگیری از بیماری‌های پاییزی و آفاتی مانند مورچه، پروانه و مورچه‌سفید می‌تواند مفید باشد. این زمان از سال، در معرض دمای خنک و هوای خشک قرار دارد که برای سمپاشی مناسب است.

به طور کلی، قبل از انجام هرگونه سمپاشی، بهتر است با یک کارشناس متخصص در این زمینه مشورت کنید تا زمان مناسب و نوع سمپاشی را برای درختان خود تعیین کنید. همچنین می توانید از خدمات سمپاشی درختان گلخانه ایران استفاده کرده و سلامت درختان خود را بالا ببرید.

ما در گلخانه ایران تمامی خدمات باغبانی و فضای سبز و خدمات محوطه سازی را انجام می دهیم.

چگونه می توانم از خدمات سمپاشی گلخانه ایران استفاده نمایم؟

کافیست با ما تماس ۰۹۲۲۴۱۸۳۱۳۷ بگیرید. شما را با یکی از متخصصین ارتباط خواهیم داد. با متخصص گلخانه ایران قرار بازدید اولیه را هماهنگ کنید. پس از بازدید، نوع آفات، میزان سم و هزینه مشخص خواهد شد. در صورت تمایل به همراهی ما، پس از نوشتن قرارداد، متخصص ما به کمک تیم خود، ۰ تا ۱۰۰ سمپاشی را انجام خواهد داد.

آیا پس از سمپاشی، احتمال زنده ماندن آفات وجود دارد؟

برخی از گونه های آفات به دلیل سمپاشی های قبلی ممکن است به نوعی از سموم مقاوم شده باشند، بنابراین ممکن است آفات پس از یک دوره سمپاشی زنده بمانند. برای حل این مشکل، متخصصین ما از شما در مورد سمومی که قبلا استفاده کرده اید، سوالاتی خواهند پرسید. در صورت اطلاع شما از سموم قبلی، کنترل آفات به خوبی صورت خواهد پذیرفت.

قیمت سمپاشی درختان بر چه اساسی تعیین خواهد شد؟

قیمت سمپاشی گیاهان چه درختان میوه، چه محصولات کشاورزی و گیاهان آپارتمانی، بسته به نوع آفات و سم مصرفی خواهد داشت. با توجه به متغیر بودن قیمت ها، پس از دریافت اطلاعات کافی از شما، قیمت تقریبی ارائه خواهد شد.

آیا سمپاشی گیاهان آپارتمانی را نیز انجام می دهید؟

بله. یکی از خدمات ما مربوط به گیاهان داخلی مانند گیاهان آپارتمانی و مراکز تجاری و هتل ها می باشد. در اینصورت با نظر کارشناس گلخانه ایران، در صورت تمایل می توان از روش های موثر بدون نیاز به سموم شیمیایی نیز استفاده نمود.

میزان امتیاز از راست به چپ افزایش می یابد.

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲

هیچ امتیازی ثبت نشده است. شما اولین امتیاز دهنده باشید!

این مقالات را هم بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید.