خدمات تخصصی باغبانی

فهرست مطالب ( نمایش )

Close
۵
(۳)

اگر نیاز به خدمات باغبانی دارید، با ما تماس بگیرید. ۰۹۲۲۴۱۸۳۱۳۷

هر آنچه برای باغبانی در منزل، باغ ویلا، باغ و باغچه نیاز دارید را ارائه می دهیم. بدون اینکه نیاز به تماس با چندین جای مختلف داشته باشید، همه نیازهای شما توسط ما برطرف می شود.

لیست خدمات باغبانی

لیست خدمات باغبانی گلخانه ایران شامل موارد زیر است:

۱- خدمات محوطه سازی

خدمات محوطه سازی در تهران
محوطه سازی

از طراحی های کلاسیک گرفته تا طراحی های اروپایی، چینی، ژاپنی و مدرن همراه شما هستیم. در انجام خدمات محوطه سازی، با توجه به نیاز مشتری ۲ محوطه سازی اقتصادی و فوق لاکچری را ارائه می دهیم.

در صورتیکه هزینه تمام شده پروژه اولویت اول شما باشد، از محوطه سازی اقتصادی ما استفاده کنید. در صورتیکه هزینه اولویت اول نیست و میخواهید کاری بسیار عالی با بهترین متریال داشته باشید، از محوطه سازی لاکچری استفاده نمایید.

۲- خدمات هرس درختان

هرس زمستانه در زمان مناسب هرس درختان
هرس درختان در خدمات باغبانی

در خدمات هرس، درختان شما را با توجه به نیاز هر درخت و در زمان مناسب هرس می کنیم. با توجه به حساس بودن این کار، تنها از متخصصین با تجربه و با دانش می توان بهره گرفت. متخصصین گلخانه ایران در زمینه باغبانی بهترین هستند.

هرس اشتباه درختان باعث ضعیف شدن یا حتی خشک شدن درخت، نافرم شدن شکل آن و کاهش باردهی در سال های آینده برای درختان میوه خواهد شد.

همچنین می توانید در دوره آموزش هرس درختان در گلخانه ایران شرکت کنید و یک متخصص هرس حرفه ای شوید.

۳- خدمات پیوند درختان

خدمات پیوند درختان
ارائه خدمات پیوند درختان

دوست دارید میوه های پیوندی داشته باشید؟ ما بهترین متدهای پیوند با بازدهی بالا را انجام می دهیم. همچنین می توانید در دوره آموزش پیوند درختان در گلخانه ایران شرکت کنید و یک متخصص پیوند حرفه ای شوید. پیوند زنی می تواند برای درختان، گیاهان آپارتمانی و گل هایی همچون گل رز شود.

۴- خدمات بیل زنی باغچه

هر ساله خاک پای گیاهان باید بیل زنی شود. ما اینکار را برایتان انجام می دهیم.

۵- خدمات سمپاشی درختان

خدمات سمپاشی درختان میوه و غیره
خدمات سمپاشی باغ، باغچه، فضای سبز و محصولات کشاورزی

در فصل مناسب و در روز مناسب به مبارزه شیمیایی با آفات گیاهان شما خواهیم پرداخت. سموم با توجه به نیاز درخت استفاده می گردد تا مقاومت آفات به سموم به حداقل برسد. در صورت نیاز به مبارزه بیولوژیک با آفات، از خدمات کنترل آفات ما استفاده نمایید.

۶- خدمات کنترل آفات

Podosphaera leucotricha
مبارزه با آفات

در ارائه خدمات کنترل آفات، از دانش و تجربه چندین ساله متخصصین خود استفاده خواهیم کرد تا با ترکیب تغذیه نویسی، سم پاشی و مبارزه بیولوژیک درختان شما از آسیب آفات دور بمانند. قیمت خدمات باغبانی با توجه به روش انتخابی شما در مبارزه با آفات در این زمینه تغییر می کند.

۷- خدمات کاشت گل و گیاه

نمونه خدمات باغبانی
کاشت گل در باغچه

علاوه بر مشاوره در خصوص انتخاب گیاهان مناسب برای باغ و باغچه شما، این گیاهان را تهیه کرده و به طور اصولی خواهیم کاشت. گل و گیاهان خریداری شده از سمت ما بدون هر گونه بیماری قارچی ویروسی و آفات هستند. در بسیاری از موارد خریداران گل و گیاه از وجود آفات و بیماری بدون اطلاع بو ده و اقدام به خرید گیاهانی می کنند که کل گیاهان قبلی آن ها را با خطرات بسیاری همراه می کند.

۸- خدمات فضای سبز

خدمات فضای سبز
خدمات فضای سبز

در صورت نیاز به خدمات فضای سبز از طراحی تا اجرا، کافیست با ما تماس بگیرید. فضای سبز می تواند شامل فضای سبز نیمه خصوصی موجود در اطراف ساختمان شما یا فضای سبز عمومی مانند پارک ها باشد. در هر حالت می توانید با گلخانه ایران تماس بگیرید.

۹- طراحی پشت بام سبز

پشت بام خود را بدون استفاده رها نکنید. حتی برخی افراد پشت بام خود را به یک انباری بزرگ و بهم ریخته تبدیل می کنند. این اشتباه را نکنید. پشت بام یکی از بهترین جاهایی است که می توانید آن را به یک باغچه با درخت و گل همراه با آلاچیق یا پرگولا تبدیل نمایید. در خدمات پشت بام سبز ما ۲ نوع پروژه اقتصادی و لاکچری را ارائه می دهیم.

۱۰- طراحی باغ عمودی

در طراحی باغ عمودی از حداقل متراژ باغ، بیشترین بهره را خواهیم برد. با کاشت گیاهان با متدهای روز دنیا باغی عمودی برایتان ایجاد می کنیم.

۱۱- طراحی دیوار سبز

به جرات می توان گفت امروزه با افزایش آپارتمان نشینی و آلاودگی های آزاردهنده، بسیاری از افراد به خصوص در تهران تمایل به داشتن دیواری سبز مملو از گیاهان اکسیژن ساز و گیاهان تصفیه کننده هوا دارند. برای داشتن دیوار سبز با ما تماس بگیرید.

۱۲- سایر خدمات باغبانی

در صورتیکه خدمات مورد نیاز شما در لیست خدمات باغبانی ما نیست، کافیست تماس بگیرید. ما تمامی خدمات باغبانی را در سایت گلخانه ایران ارائه می دهیم. فقط امکان دارد بعضی از آن ها را در وبسایت خود درج نکرده باشیم.

قیمت خدمات باغبانی

قیمت خدمات باغبانی گلخانه ایران با توجه به موارد زیر محاسبه می گردد:

  • نوع خدمات درخواستی
  • کیفیت خدمات درخواستی
  • مدت زمان لازم برای اجرای کامل پروژه
  • مواد خریداری شده برای پروژه شما مانند گونه های مختلف گیاهان، سنگ های زینتی، آبنما، چوب، نورهای مصنوعی و…
  • دسترسی به فروشگاه های مختلف برای تهیه سفارشات
  • نیاز به تخصص های بسیار حرفه ای یا تخصص های معمول و…

در بازدید اولیه پیش فاکتور هزینه باغبانی ارائه می گردد که در طول اجرای پروژه ممکن است این هزینه ها تغییراتی داشته باشند. از طرفی در بسیاری از پروژه ها باغچه و باغ شما به خدمات بیشتری نیاز دارند تا سرحال و شاداب باشند.

خدمات باغبانی در منزل

هر آنچه برای گیاهان خود در منزل نیاز دارید، برایتان مهیا خواهیم نمود. باغبان های گلخانه ایران به منزل شما آمده و خدمات باغبانی در منزل را ارائه خواهند داد. ما از متخصصین قابل اعتماد برای این کار استفاده می کنیم.

خدمات باغبانی در تهران

گلخانه ایران ارائه دهنده خدمات باغبانی در تهران می باشد. برای استفاده از خدمات ما در تهران کافیست با شماره ۰۹۲۲۴۱۸۳۱۳۷ تماس بگیرید. باغبان های ما در اسرع وقت برای خدمت رسانی در محل مورد نظر خواهند بود.

خدمات باغبانی در کرج

در صورت نیاز به خدمات در کرج و کل استان البرز با ما تماس بگیرید. ما از متخصصین خود در کرج برای بازدید و ارائه خدمات استفاده خواهیم کرد.

نمونه قرارداد خدمات باغبانی

به زودی فایل نمونه قرارداد خدمات باغبانی و هزینه باغبانی را در اختیارتان قرار خواهیم داد. برای دریافت می توانید با ۰۹۲۲۴۱۸۳۱۳۷ تماس بگیرید.

میزان امتیاز از راست به چپ افزایش می یابد.

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۳

هیچ امتیازی ثبت نشده است. شما اولین امتیاز دهنده باشید!

این مقالات را هم بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید.